Osiągnięcia

 

Osiągnięcia w II okresie roku szkolnego 2018/2019

  • 5 miejsce w  międzyszkolnych zawodach uczniów klas piatych szkół podstawowych o miano "Matematycznego Orła" (Adam Biel 5a);
  • wyróżnienie w miejskim konkursie "Portret króla Kazimierza Wielkiego" - kategoria plastyka (Larysa Żak 7a);
  • 2 miejsce w miejskim konkursie "Portret Kazimierza Wielkiego" - kategoria plastyka (Marta Ziętara 7b);
  • tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Biologii dla uczniów szkół podstawowych (Michał Matela 8d);
  • nagroda w miejskim konkursie plastycznym na projekt kartki wielkanocnej z motywem bydgoskim (Jakub Ławniczak 2b);
  • wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym na projekt kartki wielkanocnej z motywem bydgoskim (Otylia Leszczyńskaz 2b);
  • tytuł finalisty w międzyszkolnym konkursie chemicznym "Katalizator 2019" (Stanisław Walerjan 8a);
  • 4 miejsce w rozgrywkach piłki nożnej chłopców "Igrzyska Dzieci", organizowanych w ramach XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży (szkolna drużyna: Piotr Ostrowski 4a, Paweł Płoszyński 4d, Dawid Nowakowski 5b, Hubert Kosieniak 5b, Mateusz Łapiński 5c, Michał Tomalczyk 5c, Mikołaj Glazik 5c, Aleksander Jurkiewicz 6b);
  • 3 miejsce w III Bydgoskim Teście Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych (Tobiasz Kacperski 3G);
  • tytuł finalisty w Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Bez Maski", realizowanych w ramach bydgoskiego projektu "Szkoła Otwarta i Tolerancyjna" (szkolna grupa teatralna "Bez granic");


Osiągnięcia w I okresie roku szkolnego 2018/2019

l.p. Szczebel Nazwa konkursu Organizator Wynik Uczeń Klasa Opiekun/koordynator
 1.  wojewódzki

Czytelniczy konkurs plastyczny dla uczniów kl. I - III szkół podstawowych ,,Czytam i maluję z Nelą" - ilustracje do mojej ulubionej przygody bohaterki książek ,,Nela - mała reporterka": 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy 

wyróżnienie 

wyróżnienie 

Maja Laskowska 

Dawid Kacperski

II a 

III b 

Katarzyna Woźniak

Iwona Walkowiak

2.   rejonowy

Konkurs na prezentację multimedialną na Forum Naukowe  ,, Bydgoszcz zdrowa, wolna od nałogów - Uciekaj przed uzależnieniem" 

Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Bydgoszczy

II miejsce 

Wiktoria Chylińska 

VII a 

Iwona Malinowska

3.   rejonowy

Konkurs plastyczny  
,,Województwo kujawsko- pomorskie w kolorze'' 

 ZS nr 33 w Bydgoszczy 

II miejsce 

III miejsce 

wyróżnienie 

Larysa Żak 

Amelia Szwarc 

Natalia Dołkowska

VII a 

V a 

IV a 

Iwona Przybył
4.   miejski  Konkurs Miejski „Odkrywamy historię Doliny Śmierci”   

I  miejsce   

III miejsce wyróżnienie 

Patrycja  Kuffel 

Julia Golonka 

Jagoda Januszewska

VI a 

VI b 

VI b 

Krzysztof Osiecki

5.   miejski

Konkurs plastyczny na kartkę bożonarodzeniową z motywem bydgoskim  ,,Bydgoska Kartka Świąteczna" 

Urząd Miejski w Bydgoszczy

Laureat 

wyróżnienie

Szymon Ewleszyn 

Zuzanna Bilska

I b 

II b

Koordynator szkolny K. Woźniak Anita Krajnik Joanna Lepa

6.  miejski   Konkurs plastyczny ,, Polsko, kocham Cię'' ZSO nr 7 w Bydgoszczy

II miejsce  

wyróżnienie 

wyróżnienie

Patrycja Kuffel 

Julia Golonka 

Julia Kowalska 

VI a 

VI b 

IV  

 Iwona Przybył
7.  miejski 

Miejski Konkurs Języka Angielskiego  'A LETTER TO SANTA' 

   I miejsc  Adam Sztuba

III a 

 Aleksandra Fryca
8.   międzyszkolny  Międzyszkolny Konkurs Geograficzny ,,Bydgoszcz moje miasto" 

SP 30 

II miejsce 

Victoria Dolata 

 V c  Katarzyna Wawruk
9.   międzyszkolny

Konkurs plastyczny ,,Oblicze Ojczyzny" 

ZS nr 32 w Bydgoszczy 

 

I miejsce 

II miejsce 

Julia Radulska 

Gabrysia Witek-Madej 

VI b 

IV a

 Iwona Przybył
10.  międzyszkolny 

Konkurs plastyczny  
,, Jestem u siebie - 100 lat niepodległości" 

ZSZ nr 34 w Bydgoszczy 

I miejsce 

II miejsce 

Nadia Dołkowska 

Victoria Dolata 

IV a

V c

Iwona Przybył

11.  międzyszkolny   Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy ,,Polska w twórczości pisarzy i poetów"  ZS nr 29 w Bydgoszczy 

II miejsce 

II miejsce 

Nikola Bielicka 

Antonina Żabińsa

 II b

II b

 Joanna Lepa
12. międzyszkolny

Międzyszkolny Konkurs ,, Życzenia dla Polski" 

ZS nr 29 w Bydgoszczy

III miejsce 

Alicja Konicka 

V b

 Ewa Wolska