Edu(R)Ewolucja

Opublikowano: 2019-09-04 13:32, Numer artykułu: 13915 , Autor: P.Paradowski

"ROBOTYKA DLA SMYKA"

Robotyka jest jedną z najmłodszych nauk, która łączy w sobie elementy mechaniki, automatyki, elektroniki, cybernetyki oraz informatyki. Nasze warsztaty z robotyki prowadzimy w sposób interesujący dla uczestników. Łączymy elementy zabawy z nauką, w efekcie dzieci szybciej przyswajają informacje, czerpiąc z tego dużo radości. Zajęcia z robotyki to połączenie najwspanialszej zabawy z nauką. Z pomocą edukacyjnych klocków LEGO dzieci uczą się konstruowania najprawdziwszych robotów. Zestawy klocków do robotyki wyposażone są oprócz tradycyjnych elementów w czujniki i elementy elektromechaniczne, które pozwalają robotowi wykonywać różne skomplikowane czynności. Po zbudowaniu robota według instrukcji nasi uczniowie przechodzą do jego programowania.

Anita Krajnik, Mirosława Cikorska, Karolina Szczepaniak