"Zero dla dyskryminacji"

Opublikowano: 2022-03-07 12:24, Numer artykułu: 50664 , Autor: Re.Białecka

Obchody Międzynarodowego Dnia "Zero dla dyskryminacji" - 1 marca 2022 r.
Pojedynczy piłkarz nie rozegra meczu. Jeden muzyk nie zagra jednocześnie na wszystkich instrumentach. Samemu chirurgowi ciężko będzie przeprowadzić operację. Dlaczego o tym mówimy? Wszystkie te zawody łączy to, że ludzie wykonują je zespołowo, wtedy zyskują najlepsze efekty.

Uczniowie klasy 1 a podczas wspólnych zabaw i aktywności w praktyczny sposób przekonali się o mocy pracy zespołowej. Każdy z nas ma odmienne umiejętności, wygląd, osobowość, lecz wszyscy wnoszą ważną cząstkę do całego zespołu. Praca w grupach nie zawsze jest łatwa i podczas niej może dochodzić do nieporozumień. Uczyliśmy się wspólnie pokonywać trudności i działać na rzecz całego zespołu. I wiecie co? Mieliśmy przy tym niezły ubaw ????

Zajęcia przeprowadzone zostały w ramach Innowacji Pedagogicznej „Podróż do zdobywania kompetencji kluczowych z Uczymy dzieci programować”.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ - prezentacja

Organizatorzy: Anita Krajnik, Karolina Szczepaniak, Edyta Witkowska