Wieczorny maraton filmowy

Opublikowano: 2020-03-02 19:49, Numer artykułu: 21368 , Autor: Re.Białecka

W piątkowy wieczór 28 lutego w  szkole zebrali się uczniowie klas 4 i 5 zaopatrzeni w śpiwory, poduszki, karimaty oraz prowiant. Nasza sala gimnastyczna zamieniła się w salę kinową. Obejrzeliśmy ekranizację ponadczasowego  „Małego księcia” oraz film wybrany przez uczniów,  „Mia i biały lew”.

Podczas przerwy między projekcjami uczniowie mieli czas na zjedzenie pysznych kanapek przygotowanych przez panie kucharki oraz rozmowy w koleżeńskiej, miłej atmosferze. Znalazły się chwile na żarty i dobrą zabawę. Wielką atrakcją dla uczniów było to, że mogli spędzić czas w murach szkoły w tak nietypowych okolicznościach.

Spotkanie oprócz założonego celu, jakim było rozbudowanie świadomości związanej z rolą filmu w edukacji, okazało się również doskonałym przedsięwzięciem integrującym społeczność naszej szkoły.

Wydarzenie spotkało się z przychylnym odbiorem zarówno uczniów jak i rodziców, dlatego z pewnością zostanie powtórzone!

Organizatorzy: Alicja Lewandowska, Marcin Smoliński, Patrycja Sobierajska.