Warsztaty Mikołajkowe w naszym Ośrodku

Opublikowano: 2022-12-16 13:13, Numer artykułu: 62064 , Autor: Re.Białecka

W poniedziałek w związku z obchodami Europejskiego Tygodnia Autyzmu odbyły się Warsztaty Mikołajkowe w naszym Ośrodku. Na warsztaty przybyli zaproszeni goście: dzieci z Przedszkola Integracyjnego nr 61, Zespołu Szkół nr 30 - Oddział 0B oraz dzieci z grupy integracyjnej Przedszkola nr 31.  Wspólnie  z dziećmi wykonaliśmy ozdoby świąteczne, bawiliśmy się przy świątecznej nucie a także wspólnie stroiliśmy choinki i bałwana. Po wykonaniu wszystkich ciekawych i przyjemnych aktywności, zasiedliśmy do świątecznego poczęstunku. Na koniec każdemu uczestnikowi zostały wręczone pamiątki z tego dnia.
Dziękujemy z przybycie i wspólną zabawę. Życzymy przyjemności w świątecznych przygotowaniach oraz Wesołych Świąt :)

Organizatorzy warsztatów: Magdalena Jarzębowska, Urszula Paszkiewicz, Barbara Rac.