Szanowni Rodzice - realizacja zdalnego nauczania w ZS nr 29

Opublikowano: 2020-04-20 19:15, Numer artykułu: 25395 , Autor: Re.Białecka

Rodzice/Opiekunowie Uczniów Zespołu Szkół nr 29 w Bydgoszczy!

W dalszym ciągu pozostajemy w bardzo trudnej sytuacji zdalnego nauczania, spowodowanej utrzymywaniem się stanu epidemiologicznego na terenie kraju. Wszyscy razem stanęliśmy wobec zadania, do którego nie byliśmy wcześniej przygotowani. Wymaga to od nas ponadprzeciętnego zaangażowania, samodyscypliny i dużej kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom i Opiekunom, którzy na miarę swoich możliwości wspierają naszych uczniów i mobilizują ich do pracy oraz pozostają z nami w stałym kontakcie. Umożliwi to z pewnością osiągnięcie sukcesu na koniec roku szkolnego.

Bez względu na to, ile trudu musimy włożyć w realizację takiej formy nauczania, musimy pamiętać, że jest to w dzisiejszej dobie jedyna forma realizacji obowiązku szkolnego. Realizacja tego obowiązku dotyczy wszystkich dzieci od 7 do 18 roku życia. Zwracam się zatem z gorącym apelem do wszystkich tych Rodziców, którzy z różnych względów nie podjęli jeszcze współpracy w ramach zdalnego nauczania. Proszę o bezzwłoczne nawiązanie kontaktu z wychowawcą klasy, wicedyrektorami lub dyrektorem placówki. Każda forma kontaktu jest dopuszczalna: e-dziennik, telefon, e-mail, ostatecznie osobista wizyta w sekretariacie szkoły w godzinach 8.00 - 12.00. Wybierzemy wspólnie dogodną formę realizacji zadań w ramach zdalnego nauczania.

Życzę dużo wytrwałości i zdrowia

Katarzyna Machalińska - dyrektor placówki