Roztrzygnięcie konkursów

Opublikowano: 2023-06-06 20:55, Numer artykułu: 69678 , Autor: Re.Białecka

6 czerwca 2023 roku w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyło się wręczenie nagród uczniom, którzy wzięli udział w Miejskim Konkursie Historyczno-Przyrodniczym "Wyspa Młyńska - harmonia przyrody, historii i kultury". Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach.
1 kategoria „Jedno muzeum- wiele obiektów”- album, w którym uczniowie SP 13 zajęli następujące miejsca: II m-ce Zofia Łopuszyńska kl. 8b, III m-ce Wiktoria Żonakowska kl. 6b oraz Pola Raczyńska kl. 8a. Wyróżnienie otrzymała Urszula Łopuszyńska kl. 6b.
2 kategoria „Zależymy od drzew, drzewa zależą od nas”- podcast kształtujący świadomość w zakresie roli zieleni w mieście, w którym I m-ce zajęła Julia Kowalska z kl. 8d.

Wszystkim uczniom gratuluję Katarzyna Wawruk