Podziękowania - Mistrzostwa Nordic Walking

Opublikowano: 2026-06-22 22:31, Numer artykułu: 115675 , Autor: E.Przygoda
Za nami II Wojewódzkie Mistrzostwa Nordic Walking organizowane w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych 2026.
Aby zawody mogły się odbyć wiele osób zaangażowało się w ich organizację.
Dziękujemy rodzicom i nauczycielom za pomoc i zaangażowanie, a szczególnie dziękujemy: 
- Centrum Medyczne Gizińscy,
- Firmie Ziaja,
- Panu Jakubowi Kubińskiemu i Panu Aleksandrowi Skoreckiemu z Enea Bydgoszcz Triathlon,
- Panu Tomaszowi Pruseckiemu z firmy Live - Food,
za ufundowanie nagród dla uczestników mistrzostw.
 
Organizatorzy:
Joanna Maciejewska,
Katarzyna Sochacka,
Monika Bilska,
Hanna Prusecka