Piknik z wiosenną poezją w tle

Opublikowano: 2023-06-05 12:36, Numer artykułu: 69554 , Autor: Re.Białecka

29.05.2023 r. na terenie szkolnego placu zabaw odbył się „Piknik z wiosenną poezją w tle” – przegląd recytatorski, który został zorganizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z przedszkola i grupa świetlicowa. Dzieci deklamowały wiersze o tematyce związanej z wiosną. Po przeglądzie recytatorskim pani dyrektor Katarzyna Machalińska i pani wicedyrktor Lilianna Dalecka wręczyły uczestnikom przeglądu książki, ufundowane z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Następnie odbył się piknik, podczas którego dzieci malowały wiosenne kwiaty na foliach. Atrakcją pikniku było stoisko z orzeźwiającą lemoniadą oraz stół ze słodkimi przekąskami.
Dziękujemy wychowawcom grup przedszkolnych i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie wydarzenia.

Organizatorzy: Natalia Zawisza-Przykucka,
Anna Robak, Katarzyna Gaca