ODBIÓR ZAŚWIADCZEŃ O WYNIKACH EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Opublikowano: 2020-07-29 11:09, Numer artykułu: 30153 , Autor: Re.Białecka

Zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty w  Szkole Podstawowej nr 13 w Bydgoszczy można odbierać w dniu 31 lipca 2020 r. w godzinach od 8.00 do 15.00, zgodnie z zasadami reżimu sanitarno-epidemiologicznego:
1. Zaświadczenia zostaną wydane absolwentowi albo rodzicowi/prawnemu opiekunowi przez upoważnionego pracownika szkoły, który wykonuje wszelkie czynności przekazania dokumentu w jednorazowych rękawiczkach oraz maseczce lub przyłbicy.
2. Absolwenci albo rodzice/prawni opiekunowie zobowiązani są odbierać zaświadczenia w maseczkach lub przyłbicy przy wejściu głównym do szkoły, zachowując dystans co najmniej 1,5  metra. Odbierający zaświadczenie zobowiązani są posiadać własny długopis.

Renata Białecka

wicedyrektor szkoły