Opublikowano: 2023-11-13 13:58

Jak co roku w dniu 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji 10 listopada br. nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zorganizowali uroczysty apel. Dla uczczenia odzyskania niepodległości, w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”, wspólnie odśpiewaliśmy wszystkie zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego” oraz pieśni o charakterze patriotycznym. Uczniowie klasy 8a i 6b  przygotowali część artystyczną.
Dyrektor szkoły p. Renata Białecka złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji tego wspaniałego święta.
Uroczystość z pewnością przyczyniła się do głębszej refleksji nad tym wyjątkowym i radosnym dla każdego Polaka świętem.
Uczniom klas: 8a i 6b oraz nauczycielom p. Monice Kusz-Laskowskiej, p. Mirosławie Wolf, p. Małgorzacie Monasterskiej, p. Annie Niedbalskiej oraz p. Iwonie Przybył serdecznie dziękujemy za to, że mogliśmy w zabieganym - codziennym życiu zatrzymać się na chwilę i wspomnieć tych, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

Po apelu uczennice klasy 7a wraz z p.Barbarą Czają udały sie pod pomnik patrona szkoły Leona Barciszewskiego i złożyły kwiaty.