Mikołajkowy Mini Playback Show

Opublikowano: 2019-12-06 18:34, Numer artykułu: 18725 , Autor: Re.Białecka

Dnia 6 grudnia 2019 roku odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Mini Playback Show dla uczniów klas I- III. Do udziału w mikołajkowym festiwalu zgłosiło się dwunastu uczestników. Uczestnicy wybrali utwór muzyczny znanego piosenkarza lub piosenkarki i podczas swojego występu naśladowali jego/jej śpiew. Ważnym elementem występu było  przebranie i „charakteryzacja”, która przypominała wybranego muzyka. Występy uczniów oceniało trzyosobowe jury. Zostały przyznane dyplomy i atrakcyjne nagrody dla I, II, i III miejsca, wyróżnienia oraz za udział w koncercie.

Przed koncertem został odczytany list od Mikołaja, w którym Mikołaj pochwalił, pozdrowił i poprosił wszystkie dzieci o wykonanie dla niego zadania. W zamian za to przygotował dla nich podarunki. Każda klasa wykonała w zespołach zadanie i została za to nagrodzona workiem słodyczy.

Podczas występów była wspólna wspaniała zabawa, dzieci śpiewały razem z uczestnikami, tańczyły i nagradzały ich gromkimi brawami.

Kiedy jury udało się na obrady nie było mowy o nudzie, wszyscy uczniowie dobrze bawili się przy dźwiękach latynoskiej muzyki tańcząc zumbę pod kierunkiem Pani Agnieszki Skopińskiej.

Organizatorki serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom Mini Playback Show, wychowawcom, członkom jury: Pani Edycie Ruks- Paczesny, Pani Annie Robak, Pani Jadwidze Płotce oraz rodzicom za ich pracę i przygotowanie do konkursu.

Serdecznie dziękujemy również Pani Dyrektor Katarzynie Machalińskiej i Radzie Rodziców naszej szkoły za wsparcie finansowe, dzięki, któremu uczestnicy festiwalu otrzymali atrakcyjne nagrody a wszyscy uczniowie słodycze z okazji Mikołaja.

Serdecznie dziękujemy także Pani Katarzynie Stachowicz-Byczyńskiej za dekorację sali i dyplomy.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Wiktoria Żonakowska,

II miejsce: Maria Sikorska ,

III miejsce: Katarzyna Sempowicz-Rożek,

wyróżnienie: Zofia Owczarzak.

Organizatorki Mini Playback Show: Ewa Kufel, Joanna Lepa, Marzanna Manikowska, Iwona Walkowiak