Miejski konkurs z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Opublikowano: 2019-10-21 11:24, Numer artykułu: 16564 , Autor: Re.Białecka

Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy oraz Regionalny Komitet Olimpijski w Bydgoszczy zorganizowały konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży na 100-lecie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Ogłoszenie wyników połączone z wernisażem prac odbyło się w piątek, 4 października 2019 r. w galerii Wieży Ciśnień.  Młodzi uczestnicy mogli pochwalić się swoimi pracami, a organizatorzy przybliżyć historię PKOL-u oraz bydgoskiego i regionalnego sportu. Na konkurs wpłynęło ponad 80 prac. Oprócz zdolności plastycznych i techniki wykonania ważnym, ocenianym przez komisję konkursową, elementem był przekaz bezpośrednio związany z symboliką igrzysk.

W kategorii klas VII-VII  sukces osiągnęli uczniowie z naszej szkoły, pracujący pod kierunkiem p. Iwony Przybył:

3 miejsce zajęła  Izabela Kucharska z klasy 7b ,

6 miejsce Patrycja Kuffel z klasy 7a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Renata Białecka