KOMUNIKAT DYREKTORA ZS 29 - uruchomienie zajęć szkolnych

Opublikowano: 2020-05-19 12:38, Numer artykułu: 27618 , Autor: Re.Białecka

Informujemy, że Miasto Bydgoszcz przygotowuje się do uruchomienia od dnia 25 maja 2020 r. w placówkach oświatowych zajęć w zakresie działalności dydaktycznej, opiekuńczo –wychowawczej dla dzieci z klas I –III oraz konsultacji z nauczycielami dla uczniów klas 8.

Prosimy rodziców o przekazanie deklaracji udziału dzieci w wyżej wymienionych zajęciach e –mailem na adres zs29@edu.bydgoszcz.pl ,  w terminie do 21 maja 2020 r., godz. 10.30.

Zwracamy uwagę, że placówka będzie funkcjonowała w zaostrzonym reżimie sanitarnym w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej.  Szkoła Podstawowa nr 13 będzie funkcjonowała w zmienionych godzinach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego. W chwili ostatecznego powzięcia informacji, co do liczby dzieci chętnych do udziału w wyżej wymienionych zajęciach, stworzony zostanie specjalny harmonogram zajęć. W przypadku zwiększania się liczby dzieci, możliwe jest wprowadzenie zmianowości i wydłużenie godzin funkcjonowania placówki w celu zapewnienia czasu na dezynfekcję i wietrzenie sal.

Katarzyna Machalińska - dyrektor plcówki