KOMUNIKAT DYREKTORA ZS 29 - uruchomienie zajęć specjalistycznych

Opublikowano: 2020-06-05 10:13, Numer artykułu: 28824 , Autor: Re.Białecka

Szanowni Państwo,

informuję, że uruchamiamy od dnia 8 czerwca 2020 r. zajęcia rewalidacyjne i zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

Rodziców uczniów, którzy już wcześniej zadeklarowali udział dziecka ww. zajęciach, prosimy o dostarczenie do szkoły deklaracji i oświadczeń zamieszczonych poniżej,  przed pierwszymi zajęciami rewalidacyjnymi.

Rodziców, którzy nie składali wcześniej deklaracji, a są zainteresowani udziałem dziecka ww. zajęciach, prosimy  o przekazanie deklaracji udziału dzieci w zajęciach oraz oświadczeń zamieszczonych poniżej. Dokumenty proszę przesłać e –mailem na adres zs29@edu.bydgoszcz.pl ,  w terminie do 8 czerwca 2020 r., godz. 12.00.

W związku z opublikowaniem rozporządzenia MEN z dnia 3 czerwca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informuję, że uruchamiamy od 8 czerwca 2020 r. zajęcia w Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem.

Rodziców dzieci, którzy już wcześniej zadeklarowali udział dziecka ww. zajęciach, prosimy o dostarczenie do szkoły deklaracji i oświadczeń zamieszczonych poniżej,  przed pierwszymi zajęciami.

Rodziców, którzy nie składali wcześniej deklaracji, a są zainteresowani udziałem dziecka ww. zajęciach, prosimy  o przekazanie deklaracji udziału dzieci w zajęciach oraz oświadczeń zamieszczonych poniżej. Dokumenty proszę przesłać e –mailem na adres zs29@edu.bydgoszcz.pl,  w terminie do 8 czerwca 2020 r., godz. 12.00.

Zwracam uwagę, że placówka będzie funkcjonowała w zaostrzonym reżimie sanitarnym w oparciu o Procedurę bezpiecznego prowadzenia zajęć z dziećmi posiadającymi opinię o potrzebie wczesnego wspomagania ...., opracowaną zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej i zatwierdzoną przez Sanepid.

Szkoła Podstawowa nr 13 będzie funkcjonowała w zmienionych godzinach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego. W chwili ostatecznego powzięcia informacji, co do liczby dzieci chętnych do udziału w wyżej wymienionych zajęciach, stworzony zostanie harmonogram zajęć.

Katarzyna Machalińska - dyrektor placówki