KOMUNIKAT DYREKTORA ZS 29 - uruchomienie konsultacji dla klas 1-8

Opublikowano: 2020-05-26 13:36, Numer artykułu: 28119 , Autor: Re.Białecka

Informujemy, że miasto Bydgoszcz przygotowuje się do uruchomienia od dnia 1 czerwca 2020 r. w placówkach oświatowych konsultacji z nauczycielami dla uczniów klas 1-8.

Prosimy rodziców o przekazanie deklaracji udziału dzieci w wyżej wymienionych zajęciach oraz oświadczeń zamieszczonych poniżej. Dokumenty proszę przesłać e –mailem na adres zs29@edu.bydgoszcz.pl ,  w terminie do 29 maja 2020 r., godz. 12.00.

Zwracamy uwagę, że placówka będzie funkcjonowała w zaostrzonym reżimie sanitarnym w oparciu o wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministerstwa Edukacji Narodowej.  Szkoła Podstawowa nr 13 będzie funkcjonowała w zmienionych godzinach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego. W chwili ostatecznego powzięcia informacji, co do liczby dzieci chętnych do udziału w wyżej wymienionych zajęciach, stworzony zostanie specjalny harmonogram zajęć. W przypadku zwiększania się liczby dzieci, możliwe jest wprowadzenie zmianowości i wydłużenie godzin funkcjonowania placówki w celu zapewnienia czasu na dezynfekcję i wietrzenie sal.

Katarzyna Machalińska - dyrektor placówki