KOMUNIKAT DYREKTORA ZS 29 - przestrzeganie zasad organizacji zajęć

Opublikowano: 2020-05-27 13:55, Numer artykułu: 28167 , Autor: Re.Białecka

Szanowni Państwo,

przypominamy, że  w związku z koronawirusem placówka funkcjonuje w zaostrzonym reżimie sanitarnym w oparciu o wytyczne GIS i MEN, co ma  wpływ na  warunki realizowania konsultacji i zajęć opiekuńczo -wychowawczych.

Prosimy informować o deklarowanym udziale dziecka w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych lub konsultacjach z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem. Związane to jest z  możliwościami lokalowymi naszej placówki. W sytuacji, gdy liczba uczniów nie pozwoli na zachowanie dystansu społecznego w sali lekcyjnej, zmuszeni będziemy do przekierowania ucznia na zajęcia w innym dniu lub jeśli to będzie możliwe do innej grupy.

Informujemy również, że każdy uczeń, który złoży deklarację otrzymuje indywidualny harmonogram konsultacji przesyłany przez e –dziennik.

Prosimy o bezwzględne stosowanie się do ustalonych zasad.

Katarzyna Machalińska – dyrektor placówki