Kartka dla hospicjum

Opublikowano: 2021-12-15 19:11, Numer artykułu: 47809 , Autor: Re.Białecka

W okresie od 17 listopada do 13 grudnia br. w naszej szkole trwała akcja „Kartka dla hospicjum”. Uczniowie wykonywali własnoręcznie świąteczne kartki dla podopiecznych Puckiego Hospicjum pw. Św. Ojca Pio. Dzieci z klas 1-3 wykonały kartki podczas lekcji
w ramach edukacji wczesnoszkolnej oraz w trakcie warsztatów zorganizowanych w szkolnej świetlicy. W akcję włączyli się również uczniowie klas 4-7, przygotowując kartki podczas zajęć rewalidacyjnych, godziny wychowawczej lub indywidualnie w domu.

Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele włożyli ogrom pracy oraz dużo serca w przygotowanie kartek, które z pewnością sprawią radość każdemu z adresatów.

Otrzymaliśmy podziękowanie od PUCKIEGO HOSPISCJUM PW. ŚW. OJCA PIO za przekazanie  własnoręcznie wykonannych katrek świątecznych.

koordynator: Karolina Paczkowska