Jasełka dla Seniorów

Opublikowano: 2019-12-20 15:46, Numer artykułu: 19441 , Autor: Re.Białecka
16 grudnia 2019 r. młodzi artyści i wolontariusze z naszej szkoły udali się na spotkanie wigilijne Rejonowego Ośrodka Pomocy Społecznej "Szwederowo" z Klubem Seniora "Babie Lato" oraz czytelnikami Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej Filia nr 16,  by tam  przedstawić najważniejsze wydarzenia, które miały związek z narodzeniem Jezusa w betlejemskiej szopce. Nie zabrakło pastuszków, którzy zmierzali, aby oddać pokłon Królowi oraz mędrców z dalekich krain. Publiczności spodobała się wizja uczniów naszej szkoły, a gra aktorska i zaangażowanie nagrodzono gromkimi brawami. W tym roku wspólne świętowanie uatrakcyjnił  występ Pani Alicji Kuchler, która  wykonała kilka kolęd na harfie celtyckiej. Przedstawienie zakończyło wspólne śpiewanie kolęd z zespołem wokalnym "Niespodzianka" Klubu Seniora "Złota Jesień"  oraz słodki poczęstunek , a także zapewnienia o dalszej międzypokoleniowej współpracy.
Wszystkim dziękujemy za wspólne świętowanie.
Anita Krajnik, Alicja Lewandowska