II Wojewódzkie Mistrzostwa Nordic Walking

Opublikowano: 2026-06-21 22:07, Numer artykułu: 115569 , Autor: E.Przygoda

 

Dnia 12.06.2026 r odbyły się II Wojewódzkie Mistrzostwa Nordic Walking, organozowane przez naszą placówkę, dla uczniów uczęszczających do klas specjalnych w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych 2026.
Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach wiekowych: klasy 1-3 i klasy 4-8. Wszystkim uczestnikom gratulujemy miejsca na podium oraz dziękujemy za uczestnictwo.
 
Organizatorzy :
Joanna Maciejewska,
Katarzyna Sochacka,
Monika Bilska,
Hanna Prusecka