Herbatka i konfitura uczuć dla Babci i Dziadka

Opublikowano: 2020-02-02 15:12, Numer artykułu: 20373 , Autor: Re.Białecka

Dzień Babci i Dziadka - "Herbatka i konfitura uczuć dla Babci i Dziadka"

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Klasa 2a i 2b przygotowała wspaniałą imprezę z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.
W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach aktywności. Dzieci z udziałem babć i dziadków  kodowały i programowały ozoboty BIT. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wspólną zabawę mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Mirosława Cikorska, Anita Krajnik, Karolina Szczepaniak