Dzień Papieski

Opublikowano: 2019-10-21 11:20, Numer artykułu: 16690 , Autor: Re.Białecka

W środę 16 października 2019 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Papieskiego. Obchodom XIX Dnia Papieskiego towarzyszyło hasło “Wstańcie, chodźmy!”, będące tytułem książki napisanej przez Jana Pawła II w 2004 r.  W czasie uroczystości przypomnieliśmy sobie wiele faktów z życia papieża Polaka. Biografię Jana Pawła II przedstawiono w formie inscenizacji z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej. Uroczystość  przygotowali uczniowie klasy 5a, 5b, 6c, 6b, 8b pod kierunkiem katechetów: p. Aldony Niedbalskiej, p. Edyty Ruks-Paczesny i p. Alicji Lewandowskiej. Oprawą muzyczną przygotował chór szkolny „Słoneczne nutki” pod opieką p.  Jagny Polus. Dekoracje wykonano pod kierunkiem p. Iwony Przybył.

Dziękujemy młodym artystom za pamięć o Janie Pawle II.