DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA

Opublikowano: 2020-10-15 21:07, Numer artykułu: 16456 , Autor: Re.Białecka

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie,

serdecznie dziękujemy za przemiłe życzenia, ciepłe słowa i uśmiechy przekazywane nam z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi Zespołu Szkół nr 29 w Bydgoszczy

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski zorganizował plebiscyt, mający na celu wyróżnienie nauczycieli w różnych kategoriach. Społeczność naszej szkoły przyznała LEONKI (nazwa od imienia patrona naszej szkoły prezydenta Leona Barciszewskiego) następującym nauczycielom:

1.    GADU-GADU – nauczyciel, z którym można porozmawiać na każdy temat Nominowani: pani Marta Bogusz, pan Marcin Smoliński oraz pani Patrycja Sobierajska.

Zwycięzcą w kategorii GADU-GADU została pani Patrycja Sobierajska.

2.    NAUCZYCIEL Z POMYSŁEM – na zajęciach u tego nauczyciela nigdy nie wieje nudą    Nominowani: pani Marta Bogusz, pan Krzysztof Osiecki, pani Katarzyna Wawruk oraz pani Ewa Wolska.

Zwycięzcą w kategorii NAUCZYCIEL Z POMYSŁEM została pani Ewa Wolska.

3.    ŚMIESZEK ROKU – nauczyciel z dużym poczuciem humoru

Nominowani: pan Piotr Paradowski, pan Bogdan Rudzionek oraz pan Michał Szaj.

Zwycięzcą w kategorii ŚMIESZEK ROKU został pan Bogdan Rudzionek.

4.    TOP MODEL – nauczyciel z miłą dla oka aparycją

Nominowani: pani Marta Bogusz, pani Iwona Przybył oraz pani Patrycja Sobierajska.

Zwycięzcą w kategorii TOP MODEL została pani Marta Bogusz.

5.    NAJPIĘKNIEJSZY UŚMIECH – nauczyciel, którego uśmiech wprawia w bardzo dobry nastrój

Nominowani: pani Marta Bogusz, pani Renata Białecka, pani Barbara Czaja  oraz pani Ewa Wolska.

Zwycięzcą w kategorii NAJPIĘKNIEJSZY UŚMIECH

zostały ex aequo  pani Renata Białecka oraz pani Barbara Czaja.

6.    ELEGANCJA-FRANCJA – nauczyciel, który ubiera się szykownie i elegancko    Nominowani: pani Marta Bogusz, pani Renata Białecka, pani Iwona Przybył oraz pani Patrycja Sobierajska.

Zwycięzcą w kategorii ELEGANCJA-FRANCJA została pani Iwona Przybył.

7.    ŁAGODNY JAK BARANEK – nauczyciel, z którym zawsze można się porozumieć i nigdy nie podnosi głosu

Nominowani: pani Małgorzata Heiler, pani Alicja Lewandowska, pan Piotr Paradowski oraz pan Marcin Smoliński.

Zwycięzcą w kategorii ŁAGODNY JAK BARANEK została pani Małgorzata Heiler.

8.    NERWY ZE STALI – nauczyciel, którego nic nie jest w stanie wyprowadzić z równowagi

Nominowani: pan Krzysztof Osiecki, pan Piotr Paradowski oraz pan Marcin Smoliński.

Zwycięzcą w kategorii NERWY ZE STALI został pan Piotr Paradowski.

9.    PRACOWITY JAK MRÓWKA – nauczyciel, który przygotowuje wiele zadań i różnego rodzaju aktywności

Nominowani: pani Małgorzata Kasprowicz, pani Iwona Malinowska oraz pani Katarzyna Wawruk.

Zwycięzcą w kategorii PRACOWITY JAK MRÓWKA zostały ex aequo
pani Małgorzata Kasprowicz oraz pani Iwona Malinowska.

10.  SUPER NAUCZYCIEL – nauczyciel, który łączy w sobie wszystkie lub większość powyższych kategorii

Nominowani: pani Marta Bogusz, pan Marcin Smoliński, pan Radosław Sobociński oraz pani Katarzyna Wawruk

Zwycięzcą w kategorii SUPER NAUCZYCIEL został pan Marcin Smoliński.

Serdeczne gratulacje dla Zwycięzców!

Pliki do pobrania: