Opublikowano: 2020-02-14 18:45, Numer artykułu: 20723 , Autor: Re.Białecka

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W środę, 15 stycznia w szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas 1-3 oraz oddziały przedszkolne. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w pięknie udekorowaną salę balową. Uczniowie młodszych klas licznie przybyli w kolorowych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postaci. Można było zobaczyć księżniczki, rycerzy, policjantów i najróżniejsze bajkowe stroje. Przy dźwiękach największych przebojów prezentowanych przez DJ-a wszyscy bawili się doskonale. W przerwie uczniowie udali się do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zabawa była udana. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji balu.