Akcja „Kartka dla hospicjum”

Opublikowano: 2023-03-31 13:12, Numer artykułu: 66565 , Autor: Re.Białecka

W marcu w naszej szkole po raz kolejny została przeprowadzona akcja „Kartka dla hospicjum”. Uczniowie wykonywali własnoręcznie kartki z okazji Świąt Wielkiej Nocy dla podopiecznych Puckiego Hospicjum pw. Św. Ojca Pio.

Dzieci z klas 1-3 wykonały kartki podczas lekcji w ramach edukacji wczesnoszkolnej, rewalidacji oraz w trakcie zajęć zorganizowanych w szkolnej świetlicy, natomiast dzieci z przedszkola w trakcie edukacji przedszkolnej. W akcję włączyli się również uczniowie klas 4-8, przygotowując kartki podczas zajęć rewalidacyjnych oraz godziny wychowawczej.

Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele włożyli ogrom pracy oraz dużo serca w przygotowanie kartek, które z pewnością sprawią radość każdemu z adresatów.
PREZENTACJA

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za włączenie się w tę akcję.

Karolina Paczkowska, Joanna Lepa,

Natalia Zawisza- Przykucka, Anna Robak