Nauczyciele
Dyrektor - Renata Białecka
Wicedyrektor - Lilianna Dalecka
- Aleksandra Fryca
- Ewa Przygoda
NAUCZYCIELE w Przedszkolu nr 31
Grupa |
Imię i nazwisko wychowawcy |
1 (3-latki) |
Magdalena Zielińska, Anna Kardach Dominika Pleszyńska, Ewa Żonakowska |
2 (4-latki) |
Ewa Żonakowska, Magdalena Klemensowicz Grażyna Pachura, Ewa Dymarkowska, Katarzyna Gaca |
3i (5-latki) |
Ewa Ściesińska, Katarzyna Gaca, |
4 (6-latki A) |
Ewa Ściesińska, Aleksandra Luszty-Pawlak |
5 (6-latki B) |
Ewa Dymarkowska, Grażyna Pachura, Oliwia Szulakowska |
6s, 7s, 8s |
Joanna Wojciechowska, Dominika Pleszyńska, Aleksandra Niedźwiecka, Justyna Rapacz, Marta Jakubiak, Aleksandra Dzikowska-Światowiak, Weronika Bieńkowska-Stachnik, Marzena Kuźniak |
Klasa |
Imię i nazwisko |
Klasa |
Imię i nazwisko |
1ai |
Joanna Lepa Karolina Paczkowska |
5ai |
Katarzyna Michalewska-Armknecht |
1b |
Katarzyna Woźniak |
5b | Iwona Przybył |
1cs |
Monika Pobutkiewicz-Sałek |
5cs | Kamila Szostak |
2ai |
Ewa Kufel Karolina Szczepaniak |
6ai |
Małgorzata Kasprowicz Dominika Tykwińska |
2b |
Iwona Walkowiak |
6b |
Ewa Komsta |
2cs |
Magdalena Łukawska |
7ai |
Marta Bogusz Małgorzata Bartlewska |
3ai |
Edyta Witkowska Marzena Kuźniak, Ewa Grześkowiak |
7b |
Marcin Smoliński |
3b |
Mirosława Cikorska |
7cs |
Joanna Maciejewska |
3cs |
Małgorzata Wołoszyn |
8ai |
Anna Niedbalska |
3ds |
Monika Ozdyk |
8bi |
Marta Dembowska |
4ai |
Magdalena Stróż |
8cs |
Katarzyna Sochacka |
4bi |
Beata Wysocka Ewa Krygier |
||
4c |
Radosław Sobociński |
NAUCZYCIELE kl. I - III Szkoły Podstawowej nr 13
IMIĘ I NAZWISKO |
NAUCZANY PRZEDMIOT/ SPECJALISTA |
Katarzyna Woźniak |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Joanna Lepa |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Małgorzata Wołoszyn |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Ewa Kufel |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Iwona Walkowiak |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Mirosława Cikorska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Edyta Witkowska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Magdalena Łukowska |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Monika Ozdyk | nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Monika Pobutkiewicz-Sałek |
naczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
Karolina Paczkowska |
nauuczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
Marzena Kuźniak | nauuczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
Ewa Grześkowiak | nauuczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
Karolina Szczepaniak | nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
Dawid Chyłła |
nauczyciel języka angielskiego |
Alicja Lewandowska | nauczyciel religii |
Wojciech Ciołek | nauczyciel religii |
NAUCZYCIELE Kl. IV - VIII Szkoły Podstawowej nr 13
IMIĘ I NAZWISKO |
NAUCZANY PRZEDMIOT/ SPECJALISTA |
Małgorzata Acalska |
język polski |
Marcin Smoliński | język polski |
Ewa Komsta |
język polski |
Alicja Lewandowska |
religia |
Wojciech Ciołek | religia |
Zenon Paczesny |
wychowanie fizyczne |
Barbara Czaja |
wychowanie fizyczne |
Michał Szaj |
wychowanie fizyczne |
Radosław Sobociński |
wychowanie fizyczne |
Jagna Polus |
muzyka |
Małgorzata Monasterska |
muzyka |
Marta Bogusz |
język angielski |
Katarzyna Michalewska-Armknecht |
język angielski |
Aleksandra Fryca |
język angielski |
Beata Osińska |
język niemiecki |
Joanna Estkowska |
fizyka |
Bartosz Czerniak |
fizyka,chemia |
Katarzyna Wawruk |
geografia |
Iwona Malinowska |
przyroda, biologia |
Kamila Steltmann |
przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa |
Małgorzata Kasprowicz |
matematyka |
Beata Wysocka |
matematyka |
Bogdan Rudzionek |
matematyka |
Michał Tyrakowski |
matematyka |
Piotr Paradowski |
informatyka |
Monika Kusz-Laskowska |
historia, wiedza o społeczeństwie |
Iwona Przybył |
plastyka, technika |
Małgorzata Bartlewska |
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
Anna Niedbalska |
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
Marta Dembowska |
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
Marzanna Manikowska |
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym, doradztwo zawodowe |
Dominika Tykwińska |
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
Magdalena Stróż |
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
Ewa Krygier |
nauczyciel o specjalnym przygotowaniu pedagogicznym |
NAUCZYCIELE SPECJALIŚCI
Mirosława Wolf |
pedagog, pedagog specjalny |
Patrycja Zębała |
psycholog, psycholog specjalny |
Marta Brust |
logopeda, terapeuta |
Patrycja Żak-Nowak |
nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel świetlicy |
Anna Robak Katarzyna Rżany Magdalena Stróż Bartosz Czerniak |
nauczyciel świetlicy |
Emilia Romińska |
rewalidator, nauczyciel świetlicy |
Adam Stręk |
rewalidator |
NAUCZYCIELE-TERAPEUCI
OŚRODKA REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZEGO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z AUTYZMEM
Adrianna Kuś |
Małgorzata Rączkowiak |
Anna Majewska |
Anna Żmudzińska |
Dagmara Karowska |
Ewa Przygoda |
Izabela Więch - Kowalska |
Joanna Łapniewska |
Paulina Jankowska |
Katarzyna Dworzecka |
Katarzyna Sochacka |
Magdalena Jarzębowska |
Magdalena Lica |
Magdalena Łaniewska |
Małgorzata Głowińska - Dziki |
Małgorzata Piotrowska |
Marta Kuźniak |
Martyna Dębowska |
Monika Bilska |
Natalia Adamczyk |
Paulina Hak |
Sara Gręźlik |
Urszula Paszkiewicz |
Wojciech Zorn |