XVI Rodzinny Rajd Rowerowy

Wiosna! - pora wyruszać. Miłośników jazdy na dwóch kółkach, zapraszamy na XVI Rodzinny Rajd Rowerowy w sobotę 06.04.19r. Tym razem trasa krótka, jedziemy do Wieży Ciśnień. Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy, przy ul. Filareckiej 1, na górnym tarasie miasta. ZWIEDZANIE MUZEUM Z PRZEWODNIKIEM O GODZ. 13:00, KOSZT 2 ZŁ od osoby. Łączna trasa 5 km. Dziecko jedzie pod opieką swojego rodzica/opiekuna. Zbiórka przy szkole o godz. 11:00. Planowany powrót ok.15:00. Zabieramy ze sobą dobry humor, zapięcie do roweru, /zapasowe dętki/, odpowiedni strój, prowiant, ulubione kiełbaski na grilla, „słodkości” do wspólnej konsumpcji ;-). Przewidziana jest kawa, herbata (Proszę o zabranie 0,5 litra wody).  Przed zwiedzaniem Wieży Ciśnień około godz. 12:00 będzie grill, kawa, herbata i słodkości.  
 
W razie deszczu rajd nie odbędzie się. 
 
Osoby chętne proszone są o zgłoszenie swojego udziału pod nr telefonu 505-74-27-20 (K. Woźniak) w celu podania podstawowych danych osobowych, potrzebnych do listy wycieczki lub przez e-dziennik. 
 
Należy zapoznać się z regulaminem wycieczek rowerowych i wypełnić oświadczenie /zgodę/, które należy dostarczyć do organizatorów najpóźniej w dzień wycieczki
 
 
Zapisy do czwartku 04.04.19r.
 
Organizatorzy: K. Woźniak, P. Paradowski